وبکو مارکت (مارکت فایل های دیجیتال) حاصل تلاش گروهی از جوانان پرتلاش و با استعداد کشورمون هست که در قالب کار تیمی ایده ی استارت آپی خودشون رو به ثبت رسوندند. بازار آنلاین خرید، فروش و بازاریابی محصولات با ارزش دیجیتال وبکو مارکت فعالیت حرفه ای خود را با اخذ مجوزهای مربوطه در 10 مرداد 1400 آغاز کرد. وبکو مارکت به کاربران امکان می دهد که محصولات و فایل های دیجیتال خود را از طریق این سامانه برای فروش منتشر کنند. کاربران علاوه بر فروش در وبکو مارکت می توانند به بازاریابی سایر محصولات بپردازند و از این راه کسب درآمد داشته باشند. ما معتقدیم هیچ فایلی نباید در گوشه کامپیوترتان بدون استفاده رها شود و خاک بخورد.

 

ما در وبکو مارکت بر این اعتقادیم که در عصر دیجیتال امروزی، دارایی های افراد به اقلام فیزیکی محدود نمی شود و هر فردی می تواند با داده ها و فایل های الکترونیکی خود سهم به سزایی در تبادلات مالی و درآمدزایی داشته باشد. همه ی کاربران اینترنت کم و بیش فایل های بسیار ارزشمندی را ذخیره کرده اند که غالب آن ها در گذر زمان از خاطره ی فرد فراموش می شود. وبکو مارکت این امکان را به شما می دهد تا با یادآوری ارزش تک تک فایل ها و محصولات الکترونیکی خود، بتوانید وارد بازار خرید و فروش اینترنتی شده و به سادگی و نامحدود درآمد کسب کنید. حتی اگر فایلی برای فروش ندارید در وبکو مارکت از طریق تبلیغ و بازاریابی سایر فایل ها در اینترنت (سایت ها و وبلاگ ها) و شبکه های اجتماعی به راحتی 40 درصد پورسانت دریافت می کنید. فایل های شما در وبکو مارکت با تمام کاربران اینترنت به اشتراک گذاشته شده و برای فروش نامحدود معرفی می گردند. تنوع و تکثر فایل های موجود در وبکو مارکت هر نوع نیاز کاربران را پوشش داده و به خوبی توانسته خود را به عنوان انعطاف پذیرترین بازار خرید و فروش کشور معرفی نماید. امکان خرید محصولات در هر ساعت از شبانه روز و با کارت های بانکی عضو شتاب از هر نوع دستگاه ارتباطی، سهولت و اطمینان خرید از وبکو مارکت را بارز می کند.

 

شما در وبکو مارکت از سه طریق می توانید اقدام به کسب درآمد نمایید:

 

1. فایل های خود را بفروشید
می توانید فایل های با ارزش، مفید و کاربردی خود را در سایت برای فروش بگذارید و از فروش آن کسب درآمد کنید.

 

2. فایل های دیگران را بفروشید
می توانید در قسمت همکاری در فروش محصولات فایلی را مشاهده کنید و با فروش آن ها پورسانت بازاریابی دریافت نمایید.

 

3. زیر مجموعه گیری کنید
می توانید برای خود زیرمجموعه جمع آوری نمایید و در درآمد زیر مجموعه های خود شریک می شوید. برای این منظور با استفاه از لینک زیرمجموعه گیری افراد را به عضو شدن در سایت وبکو مارکت دعوت می نمایید.

 

کپی رایت

ما به حقوق دیگران احترام می گذاریم. چنانچه شاهد نقض کپی رایت توسط اطلاعات درج شده در هر قسمت از سایت بودید لطفا به بخش تماس با ما مراجعه کنید و با ارسال گزارش نقض کپی رایت ما را مطلع کنید تا تصمیم های لازم اتخاذ شود.