• تماس با ما09172726540
 • ایمیلinfo[at]webcomarket.com

سوالات متداول

سوالات متداول

 • محصولی رو خریداری کردم و پولش از حسابم کم شده ولی موفق به دریافت لینک دانلود فایل نشدم.

  چنانچه از حساب شما مبلغ سفارش کسر شد ولی سفارش شما با موفقیت ثبت نشد و قادر به دانلود نبودید هزینه پرداختی حداکثر تا ۷۲ ساعت (۳ روز کاری) به حساب شما عودت خواهد شد.

 • محصول ما بصورت غیرمجاز در سایت شما قرار گرفته و کپی رایت آن رعایت نشده است.

  ممکن است کاربری بصورت غیرمجاز اقدام به نشر محصولی نماید که متعلق به خودش نیست و مالک آن فرد (حقیقی یا حقوقی) دیگری است و وبکو مارکت متوجه این موضوع نشده باشد. ما به حقوق دیگران احترام می گذاریم. چنانچه شاهد نقض کپی رایت توسط اطلاعات درج شده در هر قسمت از سایت بودید لطفا به بخش تماس با ما مراجعه کنید و با ارسال گزارش نقض کپی رایت به همراه لینک مربوطه و مستندات لازم جهت احراز مالکیت محصول، ما را مطلع کنید تا تصمیم های لازم اتخاذ شود.

 • فایل و محصول خریداری شده چگونه ارسال و تحویل مشتری داده میشه؟

  لینک دانلود فایل. پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

 • وبکو مارکت چند درصد از مبلغ فروش فایل را برای خود بر می دارد؟

  کارمزد سایت برای دیجیتال مارکتینگ، تبلیغات، هزینه های سرور و نگهداری از هر سفارش کسر می شود.

  در صورتی که محصول به صورت مستقیم توسط سایت به فروش رود:

  فروشنده فایل: 90 درصد

  سایت: 10 درصد

  در صورتی که محصول توسط بازاریاب به فروش رود:

  فروشنده فایل: 50 درصد

  بازاریاب فایل: 35 درصد (ثبت نام توسط معرف)، 40 درصد (ثبت نام بصورت مستقیم)

  زیرمجموعه: 5 درصد (در صورت وجود در یک سطح انجام می گیرد)

  سایت: 10 درصد

  نکته: زیرمجموعه گیری در وبکو مارکت  به صورت یک سطحی و به عنوان پاداش (کارانه) به معرف (بازاریاب) تعلق می گیرد و به صورت شبکه ای (هرمی) نمی باشد.

  به عنوان مثال در صورتی که محصول مستقیما توسط خود سایت به فروش رود و قیمت آن 100 هزار تومان باشد، 90 درصد مبلغ (90 هزار تومان) برای مالک محصول و 10 درصد (10 هزار تومان) کارمزد به سایت تعلق خواهد گرفت.

  اگر محصولی توسط بازاریاب به فروش رود خریدار 100  هزار تومان پرداخت می کند که از این مبلغ 10 هزار تومان کارمزد توسط سایت کسر می شود و 90 هزار تومان باقی مانده به نسبت های 50، 35 و 5 به ترتیب برای فروشنده، بازاریاب و زیرمجموعه (درصورتی که بازاریاب از طریق معرف در سیستم ثبت نام کرده باشد) اختصاص خواهد یافت و در صورتی که بازاریاب به صورت مستقیم در سیستم ثبت نام کرده باشد 40 درصد از مبلغ محصول (40 هزار تومان) به او تعلق خواهد گرفت.

 • خیلی وقت است درخواست تسویه نموده ام اما صورت نمی گیرد؟

  به دو دلیل تسویه صورت نمی گیرد:

  گزارش تخلف داشته باشید و به آن پاسخ نداده باشید.
  شماره کارت و یا شبای شما درست نبوده است.

 • زمان انجام تسویه حساب بعد از درخواست چقدر طول می کشد؟

  حداکثر 24 الی 48 ساعت بعد از درخواست تسویه صورت می گیرد.

 • آیا مبلغ فروش فایل مستقیم به حساب ما واریز می شود؟

  بعد از فروش فایل مبلغ به موجودی شما اضافه می شود و شما می توانید وقتی موجودی شما به 50 هزار تومان رسید درخواست تسویه نمایید.

 • زمان پاسخگویی به تیکت ها چقدر است؟

  سعی می شود در کمترین زمان ممکن به تیکت ها پاسخ داده شود. معمولا در ساعات اداری کمتر از یک ساعت و در خارج از آن، حداکثر تا 8 ساعت پاسخ داده می شود.

 • گارانتی خرید چیست؟

  گارانتی خرید فقط برای مواردی است که توضیحات ارائه شده در صفحه محصول با فایل دانلود شده مطابقت نداشته باشد.

  به دلیل دیجیتالی بودن ماهیت محصولات و فایل های وبکو مارکت و به منظور رعایت کپی رایت، جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی افراد سودجو و مقابله با کپی برداری های غیرمجاز و غیرقانونی امکان برگشت سفارش ثبت شده و عودت مبلغ پرداختی وجود ندارد.